June 01, 2012

IN MY HOME TOWN...#1

It is a place, where I was born, grew up, found friends, love, and peace. Since I remember, I used to walk around the streets of our small historical city part every day after school.  I have had a big dog those days, which turned out to be very practical. I have had a friend and a guardian on my side at every step. I shared my life for 14 years with hem…..my dog Fido. Time flies, Fido is in heaven, and I still love to walk the streets of our tiny old town……and I share my thoughts with hem every time ……. J


*****

Je to miesto, kde som sa narodila, vyrastala, spoznala priateľov, lásku a našla pokoj. Od kedy si pamätám, chodievala som na prechádzky do starého mesta každý deň po škole. Mal som veľkého psa, čo bolo veľmi praktické. Mala som po boku priateľa a strážcu v jednom. Zdieľali sme naše priateľstvo 14 rokov.....s mojim psom Fidom.  Čas letí, Fido je v nebíčku, a ja sa stále rada prejdem uličkami nášho malého starého mesta.......a vždy mu venujem spomienku..... J3 comments:

 1. naozaj milé..
  tuším to bola streda, ked sm ťa prekvapený spozoroval ako sa pomaličky a sústredená špacíruješ hore Pansku pri Bibiane.. mala si červený rúž a červené okuliare, v duchu som si pomyslel, hmm asi to naozaj má rada :) pokračoval som dalej v jazde na bajku..

  ReplyDelete
  Replies
  1. ....jéééj :).... sa pristav next time!

   Delete
 2. Sranda, tie vyklady zaujali aj moj objektiv, haha :) A aj ten dvor, kde su dizajnove obchodiky, ani neviem naco je tam dobra ta kovova konstrukcia. Ako opora?

  ReplyDelete